Üyelik

Nasıl üye olabilirim?

Bizantolog. bilimsel sosyal ağına Geç Antik ve Bizans alanında çalışmalar yapan yüksek lisans ve doktora öğrencileri veya mezunları katılabilir. 

Bizantolog. disiplinler arası ve çok disiplinli çalışmalar için bir platform olmayı hedeflemektedir. Doğrudan Geç Antik ve Bizans alanında çalışmamakla birlikte bizantologlar ile etkileşim içinde olmayı isteyen Tarih, Arkeoloji, Sanat Tarihi, Mimarlık Tarihi, Koruma ve Restorasyon, Kültürel Miras Yönetimi, Müzecilik vb. disiplinlerde çalışmalar yürüten yüksek lisans ve doktora öğrencileri, akademisyenler ve bağımsız araştırmacılar da platforma üye olabilirler.

İki çeşit üyelik için başvuru yapabilirsiniz.

Üyelik başvurunuzun onaylanması durumunda üyeliğinizin başladığına ilişkin bilgilendirme mesajı e-posta adresinize gönderilir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlanan www.bizantolog.org internet sitesi üyeliği açık rıza metnine ulaşmak için tıklayınız.

Platform Üyesi

Üyelik kriterlerini sağlayan öğrenciler, akademisyenler ve araştırmacılar başvuru formunu doldurarak Bizantolog. platformuna üye olabilirler.

  • Üyeler, Bizantolog. internet sitesindeki içeriğe erişim sağlarlar;
  • Forumlarda Bizantolog. üyelerini ilgilendiren akademik içerikli konu başlıkları açıp görüş bildirebilirler ve katkıda bulunabilirler;
  • Düzenlenecek etkinliklere katılabilirler.Üyelik Başvurusu           Forum Kuralları


İçerik Sağlayıcı Üye

Bizantolog. internet sitesinde yer alan içeriğe katkıda bulunmak isteyen ve üyelik kriterlerini sağlayan öğrenciler, akademisyenler ve araştırmacılar başvuru formunu doldurarak Bizantolog. içerik sağlayıcı üyesi olabilirler.

İçerik sağlayıcı üyeler, Bizantolog. üyelerini ilgilendiren akademik duyuruları belirlenmiş kategoriler altında blog modülü aracılığıyla internet sitesinde paylaşırlar. 

Etkin bir işleyiş için ülkemizde Geç Antik ve Bizans alanında öğrenim veren üniversitelerin her birinden en az bir içerik sağlayıcı üye olması öngörülmüştür.

Üyelik Başvurusu          Duyuru Kuralları

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlanan bizantolog.org internet sitesi üyeliği açık rıza metnine ulaşmak için tıklayınız.

Bize bizantolog@gmail.com mail adresimizden ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. 

İnternet sitemizin ziyaretçi/kullanıcı aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.

Powered by Wild Apricot Membership Software