Üyelik

Bize Katılın

Üyelik çeşidinizi seçin:

Platform üyesi: Bizantolog. internet sitesindeki içeriğe erişim sağlarlar; forumlarda Bizantolog üyelerini ilgilendiren akademik içerikli konu başlıkları açıp görüş bildirebilirler ve katkıda bulunabilirler; düzenlenecek etkinliklere katılabilirler.

İçerik Sağlayıcı ÜyeBizantolog. üyelerini ilgilendiren akademik duyuruları blog modülü aracılığıyla, belirlenmiş kurallar çerçevesinde ve standart formata uygun şekilde internet sitesine post ederler. Ayrıca yeni üyelerin katılımı için elçilik görevi üstlenirler. Etkin bir işleyiş için ülkemizde Geç Antik ve Bizans alanında öğrenim veren üniversitelerin her birinden en az bir içerik sağlayıcı üye olması öngörülmüştür. 

Bizantolog. disiplinler arası ve çok disiplinli çalışmalar için bir platform olmayı hedeflemektedir. Doğrudan Geç Antik ve Bizans alanında çalışmamakla birlikte bizantologlar ile etkileşim içinde olmayı isteyen Tarih, Arkeoloji, Sanat Tarihi, Mimarlık Tarihi, Koruma ve Restorasyon, Kültürel Miras Yönetimi, Müzecilik vb. disiplinlerde çalışmalar yürüten yüksek lisans ve doktora öğrencileri, akademisyenler ve bağımsız araştırmacılar da platforma üye olabilirler.

Bizantolog. bilimsel sosyal ağına SADECE Geç Antik ve Bizans alanında çalışmalar yapan yüksek lisans ve doktora öğrencileri veya mezunları katılabilir.

Üyelik başvurunuzun onaylanması durumunda üyeliğinizin başladığına ilişkin bilgilendirme mesajı e-posta adresinize gönderilir.

Warning: browser cookies disabled. Please enable them to use this website.

Select membership level

* Mandatory fields
* Membership level

Bize bizantolog@gmail.com mail adresimizden ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. 

İnternet sitemizin ziyaretçi/kullanıcı aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.

Powered by Wild Apricot Membership Software